kbr napisał(a):

|
Właśnie zespół z Luksemburga ma w swoich szeregach amatorów, z resztą cała ich liga uchodzi za amatorską.
|
W Dudelange akurat prawie nikt nie pracuje. Jedynie jeden bramkarz, ale to tylko dlatego, że chce zapracować na emeryturę, a nie dlatego że nie może się utrzymać z piłki.