Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 11.08.2018, 13:53
Najlepiej jest narzekać nie znając sytuacji w środku klubu. Dochodzą do nas szczątkowe informacje, wiemy że jest źle z finansami i że pensje dochodzą z opóźnieniem. Zagraliśmy 4 mecze w każdym graliśmy dobrze, dwa powinniśmy wygrać nie zremisować i z jaga powinien być remis. Puntów brakuje poprzez brak skuteczności. Nie rozumiem jak można już teraz zakładać jak Ty sandomingo, że spadniemy. Liga się dopiero zaczęła i to co można zakładać na ten moment to na pewno nie jest spadek a gra o górną 8.




Przy wyborze bramkarza mamy teraz dylemat, czy ciągnąć za uszy Lisa i wystawiać go w każdym meczu żeby się ograł i nabrał doświadczenia i wytransferować w przyszłości, czy postawić na Buchalika który już wszedł na jakiś poziom i gra przyzwoicie.

Odpowiedz cytując