Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9324
Stary 11.08.2018, 12:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I najniższa półka to sa ekipy, które na prawdę są słabe i z nimi już nawet takie cieniasy jak my musza wygrać. Czyli na chwilę obecną to są niestety te połamatorskie kluby raczej i niewiele więcej z tych zawodowych.
Właśnie zespół z Luksemburga ma w swoich szeregach amatorów, z resztą cała ich liga uchodzi za amatorską.
Odpowiedz cytując