Jaroo1 napisał(a):

I najniższa półka to sa ekipy, które na prawdę są słabe i z nimi już nawet takie cieniasy jak my musza wygrać. Czyli na chwilę obecną to są niestety te połamatorskie kluby raczej i niewiele więcej z tych zawodowych.
|
Właśnie zespół z Luksemburga ma w swoich szeregach amatorów, z resztą cała ich liga uchodzi za amatorską.