|
Bo na podstawie informacji prasowych i wiedzy powszechnej nic nie wskazywało, że Stolarczyk wypali. Najwyraźniej w zarządzie mieli o nim lepsze informacje niż kibice, spotkali się z nim i ocenili, czy się nadaje. Na pewno dużo tutaj szczęścia, że to wypaliło, ale trener nie wydaje się przypadkowo i może, powtarzam może, każdy walący w zarząd mógłby zadać sobie pytanie: hej, a może oni jednak nie są gorzej przygotowani do zarządzania Wisłą ode mnie?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|