|
Wielka szkoda straconych dwóch punktów. Sam Imaz mógł/powinien mieć dwie - trzy bramki już na koncie. Ale dlatego właśnie gra w Wiśle, a nie mistrzu Luksemburga...
Naprawdę szkoda, bo po raz kolejny wynik gorszy niż gra.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|