Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8961
Stary 10.08.2018, 20:47
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
Ty tak serio? mam doczynienia z wiekszymi firmami niz Wisla, sa pewne rzeczy ktore odrazu widać.

Ale na szczescie takich jak Ty dla ktorych ten zarzad jest swity, jest juz nie wiele. Ale spoko, trzymajmy sie tego zarzadu i pojdziemy do 4 ligi - lepiej bedzie, nie?
Bardzo możliwe. Ale raczej nie jesteś w tych "wielkich firmach" specem od pr, o którym pisałeś, bo masz problemy z ortografią.

Czerwiński to jest kandydatura tak od czapy, że aż nie wiem, od której strony zacząć ją krytykować. Może od tego, że ma niższe kwalifikacje do zarządzania klubem sportowym niż Sarapata...

Tysiąc razy było tu mówione, że domaganie się dymisji zarządu w obecnej sytuacji jest niepraktyczne, nierealne i nieprzyzwoite. Zebrałeś już konstruktywne elementy swoich wypowiedzi i wysłałeś do klubu?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując