Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13435
Stary 10.08.2018, 16:22
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Carlitosek oczywiście najlepszy.... Bramka, idealne podanie do Kucharczyka gdzie powinien paść gol, super bite stałe fragmenty... jedna sytuacja zmarnowana.. kwestia czasu jak wypali. Niech tirówka wygra w rewanżu, awansuje do tej LE, zbierze tam oklep, ktoś połamie Hiszpana, kasa wpadnie dla nas i będzie ok.
A gdzie tam awansuje. Nawet jak przejda Luxemburg to przeciez juz czeka Cluj a tam to bedzie walka golej dupy z batem.
Odpowiedz cytując