Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13431
Stary 10.08.2018, 14:40
Carlitosek oczywiście najlepszy.... Bramka, idealne podanie do Kucharczyka gdzie powinien paść gol, super bite stałe fragmenty... jedna sytuacja zmarnowana.. kwestia czasu jak wypali. Niech tirówka wygra w rewanżu, awansuje do tej LE, zbierze tam oklep, ktoś połamie Hiszpana, kasa wpadnie dla nas i będzie ok.

Odpowiedz cytując