Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
13429
10.08.2018, 11:14
http://www.90minut.pl/news/288/news2...FC-Lugano.html
Jak sie tam Brlek nie odbuduje to juz potem tylko powrot do ekstraklasy
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85