funkykoval napisał(a):

|
No właśnie jeden noname, którego ściągnął facet znający realia tamtejszych zawodników z 3 ligi. Tego faceta na ławce trenerskiej nie ma, więc nie ma kogoś, kto mógłby polecić konkretnego zawodnika. Polowanie na nowego Carlitosa w tym sezonie trwa walczą o to: sąsiadka, Górnik, Amika, Miedź, Pogoń czy Piast.... efekt zobaczymy, ale obstawiam, że strzelanie w ciemno nie da nowego Carlitosa. Zresztą stary Carlitos, w obecnym sezonie w nowym otoczeniu też jest daleki od formy ;-)
|
Trenera nadal opłacamy. Co do zawodnika to może nie ma formy jak u nas ale gole strzelił.

Problem tylko z kasa u nas.