|
My nie potrafimy robić kasy po prostu.
Na E stoją stanowiska z samym piwem - po przeciwnej stronie co punkt gastro. Obslugują go dwie osoby... Niby wszystko pięknie i ładnie. Jedna przyjmuje pieniądze, druga nalewa. Tylko pytanie dlaczego w punkcie gdzie sprzedaż trwa przez 15 (+/- 5 minut) minut przerwy (i dokładnie wiadomo kiedy ludzie ruszą na zakupy) tworzy się konkretna kolejka aż do wejścia do toalet? My nawet nie potrafimy nalać kilku piw w 40 minucie i obsłużyć bez kolejki kilkunastu pierwszych osób.
domin, niestety tak właśnie myślą w klubie. Wcześniej jest info, że jest 10 osó w marketingu to jedna nie może godzine przed meczem zebrać tych świeżaków i powiedzieć jakie są "magiczne sztuczki" i w 35-45 minucie obejść całego stadionu? Czy u Nas te 10 osób obsługuje twittera w tym czasie?
Ostatnio edytowane przez art : 10.08.2018 o godz. 09:37.
|