kacpaw91 napisał(a):

Czy mi się zdaje czy Miedź Legnica wzoruje się na Wiśle?
Wcześniej Garguła i Łobo, w tym okienku Skórski i nieudane negocjacje z Cuestą a teraz szósty Hiszpan w zespole ; - )
|
A oni nie mieli Hiszpanów przed Wisłą?
To nie Junco odkrył kierunek hiszpański w Polsce ale choćby Brosz jak pracował w Piaście.