wiesniak842 napisał(a):

|
Moim prywatnym zdaniem jest to najwiekszy blamaz w historii polskiej pilki klubowej.
|
Nie przesadzajmy bo Dudelange jakiś czas temu wyeliminował RB Salzburg i nie jest to drużyna anonimowa w Europie.
w przeciwieństwie do takiej Levadii kiedy z nią graliśmy.
Każdy klub z polski ma jakąś taką kompromitacje w swoim dorobku, a kluby, które grywają ostatnio w pucharach będą mieć ich najwięcej bo po prostu taki jest poziom polskiej piłki ale warto pamiętać, że ta dziadowska legia w ciągu roku pomiędzy porażkami z drużynami z Kazachstanu i Mołdawii, a tą wczorajszą wygrałą ligę, którą my skończyliśmy na 6 miejscu ?
Także można sobie próbować poprawiać humor ale fakty są takie, ze jesteśmy jeszcze większymi dziadami, a przed taimi kartami w historii ratuje nas tylko fakt, że nie jesteśmy w stanie wejść do pucharów od lat.
Kocur napisał(a):

|
Tylko Amica wbrew pozorom może odrobić straty.
|
Widziałeś mecz ? Nie mają szans - powinnio dostać czwórką-piatką. Genk koncertowo zmarnował dwie akcje sam na sam raz trafiając w słupek, raz w poprzeczkę.
W Poznaniu na bank coś trafią bo w amice w obronie gra 24-letni "junior" wyciągnięty przed tym sezonem z rezerw.