Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9318
Stary 10.08.2018, 08:22
Nawet nie ma co porównywać meczu Legii z naszym meczem z Levadią - pomijając fakt, że my cudem uratowaliśmy remis, to Wisła miała wówczas przytłaczającą przewagę nad przeciwnikiem. Wczoraj Legia (oglądałem 2 połowę) była słabiutka, wręcz dramatyczna..... Przebili nasz w....... z Levadią co najmniej razy 3....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując