A mnie to cieszy - wypisz wymaluj wzrorcowy euro-w....dol
Nie ma się co martwić że skupią się na lidze - Jaga już z nami zagrała kichę i tylko przypadek jej pomógł.
Legia gra taką pytę że szkoda że z nimi nie gramy teraz.
Tylko Amica wbrew pozorom może odrobić straty.