Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9317
Stary 10.08.2018, 08:19
A mnie to cieszy - wypisz wymaluj wzrorcowy euro-w....dol

Nie ma się co martwić że skupią się na lidze - Jaga już z nami zagrała kichę i tylko przypadek jej pomógł.
Legia gra taką pytę że szkoda że z nimi nie gramy teraz.

Tylko Amica wbrew pozorom może odrobić straty.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując