|
przecież wrócił tylko do treningów, nie podpisano żadnego kontraktu, ani Wisła nie zgłosiła Pawła do rozgrywek.
Zarówno sztab trenerski jak i Brożek zdają sobie sprawę, że nic tutaj na siłę nie da się zrobić i jest to tylko próba sprawdzenia, czy Brozio może jeszcze coś od siebie dać. Ja tam nie wiem, w ostatnim sezonie Paweł grał słabiej, ale jednocześnie grał mało w porównaniu do wcześniejszych sezonów. Miał piękną dramaturgię pożegnania z klubem, ale jeżeli zarówno on jak i sztab trenerski stwierdzi, że może coś dać zespołowi, to lepszy tani Brożek - jakby nie było legenda Wisły, niż zatrudnianie 1-2 nonameów (na innych napastników nas nie stać) i płacenie im kilka razy większej gaży za wielkie nic....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|