Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8952
Stary 10.08.2018, 01:45
Cofnę się parę postów wstecz bo czegoś nie rozumiem...


Nie możemy inwestować w marketing, bo mamy długi. Jednocześnie według tego co napisał Karherop, zwiększyliśmy sztab marketingowy z 3 do 10 osób. Dalej jednak frekwencja na meczu kręci się wokół tej stałej liczby osób której zwykle można się spodziewać - nie przyniosło to w takim układzie wymiernych korzyści - no tak czy nie?
No to w takim układzie skoro mamy długi to jaki jest sens trzymania 10 osób w marketingu? Ograniczmy go do jednej osoby a Ci ludzie którzy chcą chodzić na mecze przecież sami mogą się trochę wysilić i sprawdzić kiedy gdzie i z kim gramy


Nie rozumiem Was - pojawia się post w którym faktycznie widać sporo sensu, podane od razu konkretne rozwiązania danych problemów które nie trawią tylko klub ale i całą ligę. Jaka jest reakcja? Ooo, młody marketingowiec, zróbmy sobie korpo i będziemy piłkarzy kusić multisportem Ja wiem że beton jest wszędzie, ale żeby od razu na forum? Nosz ....a, ludzie w tym szaleństwie naprawdę może być metoda. Nie jesteście już tacy młodzi jak kiedyś, możecie tego nie rozumieć ale jednak czasy się zmieniają


Tak luźno rzucę sobie liczbami prosto z Google. Aktualna liczba TYLKO STUDENTÓW w Krakowie:


AGH - 35 531
PK - 15 630
UJ - 43 405
UEK - 20 000
UR - 12 970


Co łącznie daje sumę prawie 130 tys osób w wieku studenckim. Niech faktycznie 100 tys. z nich jest na studiach dziennych i mieszka w Krakowie na stałe. No to co, te 10 tys. na meczach to chyba jednak da się troszkę podbić nie? Tylko trzeba zacząć myśleć inaczej niż w stylu ".......niem plakat i ..... Dawniej działało to i dalej bedzie. A jak nie bedzie ludzi, to przecież przez to że wyników nie ma, no to ni chuja nic na to nie poradzimy"

Odpowiedz cytując