Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9314
Stary 10.08.2018, 01:36
Trudno to nawet skomentować, ale to właśnie oglądamy(żenujący poziom taktyczny, jak i techniczny) prawie w każdy weekend. Pieniądze są jakie są, ale idą na takich gości, że to się w głowie nie mieści. Jeśli ściągamy szrot zagraniczny, to może lepiej przeznaczmy to na szkolenie młodzieży? Prawdziwe puchary(a nie eliminacje) nam nie grożą, więc może za te 10 lat odbijemy się od dna. Lech zresztą częściowo idzie tą drogą, ale jak patrzę na bramkarza(który nie potrafi bronić i gra tylko dlatego, bo jest funflem trenera), czy stoperów z łapanki(tzn. z orlików zagranicznych), to na serio nie wiem o co chodzi.

Dla mnie największą kompromitacją pozostanie Levadia(pamiętam doskonale jakie gówno zaprezentowali w dwumeczu, a i tak lepsi od nas)... Mistrzowie Luksemburga mają jednak chyba zawodowych piłkarzy i budżet na poziomie niezłego ekstraklapowicza(to też mówi, jak stoimy w miejscu finansowo), a Levadia to klub, który miał 500-700 tys. w kasie i kopaczy amatorów(zarabiających po 1 tys. - 2 tys. euro miesięcznie). Zresztą tu można wybierać, bo jeszcze była Vetra Wilno... Polskie kluby i puchary to jednak para niezbyt dobrana .
Odpowiedz cytując