|
Ja jestem ciekaw co teraz do powiedzenia mają osoby które twierdzą że to nie w głównej mierze sukces sportowy ma wpływ na frekwencję na stadionie. Stawiając legię jako klub bardzo dobrze zarządzany pod względem marketingowym. 9500 kibiców na meczu mistrza Polski w el. Ligi Europy. To w końcu tyle samo co u nas na meczu ligowym z drużyną z dołu tabeli ekstraklasy.
|