tabela przed IV kolejką :
Passa:
WIsła Kraków P-Z-R
Wisła Płock P-R-P
Do tej pory pomiędzy obiema Wisłami odbyło się 21 meczów, jak widać statystyki zdecydowanie na naszą korzyść (zielone tło)
w ostatnim bezpośrednim meczu padł remis (w rundzie mistrzowskiej) , w sezonie zasadniczym jeden mecz "do przodu", drugi padł łupem Płocczan
zapraszam do dyskusji !
kto wygra w derbach... nazwy

?
jak się pokażą nasi byli piłkarze ?
kto tym razem ukłuje ?
Kobra , czy może ktoś z pomocników ?
czy Legia bardziej dała nam się we znaki podkupując Carlitosa , czy im podbierając Kante ?
