Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8946
Stary 09.08.2018, 17:18
regan napisał(a):Wyświetl post
A GDZIE BYŁES WE WTOREK? Trzeba było wrzeszczeć tam u Wiślaków. Chłopaki byli przedstawili swoje racje, było gorąco w pewnej chwili, Sarapata próbowała tłumaczyć... ale najprościej to pisać na forum wiem, tylko jest jeden problem. Z tego pierydolenia tutaj na 99,9% nic nie wyniknie!
Nie mogłem i w tyg nie ma mniej w krk, bo w rozjazdach na projektach.

Ale co, chyba po coś jest forum, żeby podyskutować?

A czy na wszystko wrzeszcze? Jak pisałem, są pozytywne rzeczy - rozbudowywanie dzialow biura prasowego, sprzedaży, VIP czy wzrost sprzedaży w sklepiku. Nie mniej jednak, dalej toniemy i toniemy jeszcze bardziej.

W jaki sposób oceniłbyś zarząd za te 2 lata, biorąc pod uwagę 2 najważenijsze kwestie:

1.) Sportowo stoimy w miejscu czyli ok 6 miejsca
2.) Finansowo jest gorzej niż było (w wyniku straty z działań BIEŻĄCYCH), zadłużenie klubu się zwiększyło
3.) Nie zbudowano solidnych fundamentów pod stałe zwiększanie przychodów w różnych segmentach działalności (Są podwaliny na VIP)
4.) Od prawie 1,5 roku nie pozyskano ŻADNEGO sponsora do klubu.
Odpowiedz cytując