Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8944
Stary 09.08.2018, 16:43
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
Popełniono błąd, bo mamy niekomptentne osoby w zarządzie. Oczywiście, bo w każdym poście ludzie powtarzają, że nie ma na nic kasy, żeby nie mozna wydawac kasy na marketing i poprawe jakości poszczególnych rzeczy.

Są takie rzeczy jak brudne krzesełka, problemy z kupieniem biletu przez internet, potężne kolejki przed kasami i wchodzenie z 30minucie, kolejki po catering, tony ludzi palących w kiblach... To są rzeczy które przede wszystkim trzeba poprawić/wyleminować, żeby zwykła osoba wróciła na stadion. Tak jak ktoś tam napisał, jest beton +/- 10 tys ludzi którzy są na meczach, żeby było powyżej tego.
Aby zauważyć, że w łazience jest napalone i że są kolejki nie trzeba szczególnej kompetencji. Myślę, że w klubie wiele tych rzeczy widzą, ale brakuje im rąk do pracy albo pieniędzy. Może nawet w niektórych sprawach działają, ale idzie to wolno, bo tak to po prostu musi iść. Tam, gdzie można coś zmienić od ręki, a nic się nie dzieje, warto klub trochę poszturchać. Napisz im maila, pewnie uda się coś zmienić. Na pewno tak jest prościej i rozsądniej, niż domagać się dymisji zarządu (o to Ci chodzi? czy po prostu narzekasz, aby narzekać?). W przypadku spraw, które wymagają nakładów: nie mamy obecnie pieniędzy na żadne inwestycje. Ledwo znajdujemy te, które są potrzebne na przetrwanie. Więc jeżeli kibice nie rozumieją, aby nie palić w toalecie i trzeba w każdej postawić strażnika, który będzie pilnował czystości powietrza, to nas na to nie stać. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Kompetencja jest wymagana za to przy rozwiązywaniu sporów z wierzycielami, prowadzenia spraw klubu jako spółki prawa handlowego etc. Być może dlatego mamy w zarządzie prawnika, po studiach podyplomowych menedżera sportu i z kilkuletnim doświadczeniem wyniesionym z klubu TS Wisła. Pewnie, Sarapata nie jest żadnym rekinem sali sądowej i nie poradziłaby sobie w wielkim klubie, ale hej, na tle dotychczasowych prezesów Wisły to naprawdę całkiem sporo. Popełniła błędy i się na nich uczy. Jeśli się nie nauczy, to wtedy akcjonariusz Wisły znajdzie nową osobę do prowadzenia klubu.

Nie zrobi tego jednak kibic na forum, bo nie ma do tego ani odpowiedniej wiedzy (nie umie ocenić, czy ktoś jest kompetentny), ani prawa (nie jest akcjonariuszem, ani nawet członkiem TS Wisła). Po prostu na walnym zgromadzeniu powoła nowy zarząd. Chcesz mieć coś do powiedzenia? Zapisz się do TS. Albo chociaż idź na spotkanie z Sarapatą i przedstaw listę postulatów w sprawach bieżących. Ona się na pewno odniesie i zadba, abyś czuł się komfortowo w toalecie.

To jest takie ględzenie, aby ględzić, które do niczego nie prowadzi. Mielisz ten sam temat, który był tu już omówiony milion razy. Może idź pobiegaj, zapisz się na siłownię, poczytaj książkę. Zrób coś produktywnego i dla siebie. Albo dla Wisły, skoro masz ją w sercu.
Ostatnio edytowane przez czaro : 09.08.2018 o godz. 16:46.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując