Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8943
Stary 09.08.2018, 16:40
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
No ale to co, lepiej zeby nikt sie nie oddzywal, przyklasnac zarzadowi i niech dalej robią wolną amerykanke?
A GDZIE BYŁES WE WTOREK? Trzeba było wrzeszczeć tam u Wiślaków. Chłopaki byli przedstawili swoje racje, było gorąco w pewnej chwili, Sarapata próbowała tłumaczyć... ale najprościej to pisać na forum wiem, tylko jest jeden problem. Z tego pierydolenia tutaj na 99,9% nic nie wyniknie!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując