Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8940
Stary 09.08.2018, 16:07
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
z tym paleniem w kiblach brzmi jakoś dziwnie, palacze sa na koronie stadionu z tego co widziałem
Na A wszyscy palą w kiblach, potwierdzam - najgorzej mają dzieci które wchodzą tam i muszą to wdychać
Odpowiedz cytując