Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2005
Offline
#
8940
09.08.2018, 16:07
funkykoval
napisał(a):
z tym paleniem w kiblach brzmi jakoś dziwnie, palacze sa na koronie stadionu z tego co widziałem
Na A wszyscy palą w kiblach, potwierdzam - najgorzej mają dzieci które wchodzą tam i muszą to wdychać
Radwi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Radwi
Znajdź inne posty napisane przez Radwi