|
Wejdzie Brożek z ławki i kilka bramek strzeli ? polecam sprawdzić jego statystyki z poprzedniego sezonu.Spędził na boisku 14 godzin i zdobył JEDNĄ bramkę.
Moim zdaniem to błąd,lepiej pozyskać młodego napastnika z niższych lig,i regularnie stawiać na niego.Tylko czy obserwujemy niższe ligi ? ewentualnie wziąć kogoś z naszego zaplecza ,nie bać się i stawiać konsekwentnie,tak jak kiedyś Górnik stawiał na Milika,który miał 17 lat.
Przynajmniej damy sobie szanse na zarobek w przyszłości,a przecież jest to naszym celem.
|