Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83814
Stary 09.08.2018, 15:32
Myślę że można zamknąć etap transfery do klubu w okienku letnim 2018. Przypuszczam, że nawet jeśli ktoś odejdzie (co wątpliwe), to raczej nikt nie dojdzie.

A Pawel Brożek... dla mnie to nieporozumienie że tak klub naciska na jego powrót. Od lat trapia go kontuzje, pożegnanie miał lepsze niż mógł sobie wyobrazić...
I co z ta polityka stawiania na młodych? Już nawet wolałbym przetestowac Pietrzaka czy Kostala w ataku.
Odpowiedz cytując