Ogryzek napisał(a):

|
Arek Gowacki na spotkaniu z kibicami powiedział ze rozmawiał z Sobiechem. Ale jak widać nieskutecznie. Nie mamy kasy więc ciężko takiego piłkarza nakłonić. U nas może pojawi się Paweł Brożek i jakoś trzeba ten sezon przebiedować.
|
Pewnie dostał propozycję na miarę naszych możliwości. Czyli mało.