RadekKRK napisał(a):

Grubo to wygląda. Dziś chyba każdy powinien czuć się Luksemburczykiem.

Mnie tylko dziwi, jak można było tak przehulać tę kasę z LM i aż tak wynieść pod niebiosa budżet nie mając w sumie żadnej gwarancji, że plan się powiedzie. Loczek pewnie dzisiaj będzie posrany jak nigdy, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami. A kibice ich tam zeżrą.
