Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13414
Stary 09.08.2018, 14:20
RadekKRK napisał(a):Wyświetl post
...
Grubo to wygląda. Dziś chyba każdy powinien czuć się Luksemburczykiem.
Mnie tylko dziwi, jak można było tak przehulać tę kasę z LM i aż tak wynieść pod niebiosa budżet nie mając w sumie żadnej gwarancji, że plan się powiedzie. Loczek pewnie dzisiaj będzie posrany jak nigdy, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami. A kibice ich tam zeżrą.
Odpowiedz cytując