A dlaczego nie namówić np partnerów Wisły do losowania nagród dla kibiców w przerwie meczu?
AXPO - firma energetyczna moglaby niewielkim kosztem wlasnym zaoferować atrakcyjną nagrodę co mecz,
WADOWSCY - kiedyś było losowanie auta na weekend, nie da sie znów

?
PRZYBYLSKI - oferta monitoringu lub jakiejś usługi z ich zakresu dla wylosowane osoby,
EXPANDER IT - sieci teletechniczne również można coś wymyślić
MULTIKINO - chyba nie muszę mówić
ESKA - na antenie potrafią konkursy organizować to na stadionie chyba też nie byłby problem
OSHEE + COCA COLA+ OLIMP - chyba jasna sprawa
MyTaxi - też żaden problem wymyślić listę nagród
Do tego Wisła nie zbiednieje jak da do wygrania 5 voucherow na VIP Gold i np 5 koszulek co mecz.
W każdym meczu gdyby losowac kilkanaście nagród to sporo ludzi mogłoby się polasic na np koszulki lub volvo na weekend.
Szkoda że szubryt już nie jest partnerem bo można by sporo studentów ściągnąć
