|
@RadekKRK bardzo ciekawy post.
i dlatego ja osobiscie uwazam, ze to pomysl Lecha na budowanie klubu jest wlasciwy i to oni w dluzszej perspektywie beda rzadzili liga i osiagali wiecej sukcesow. Oni teraz mocno inwestuja w filary na ktorych ma stac klub dzieki temu (nawet obcenie) nie beda musieli panikowac jesli nie wygraja mistrzostwa czy nie awansuja do LE. Bedzie nieco biedniej ale klub sie nie zachwieje i nie bedzie paniki i szukania na gwalt pozyczek czy wypychania z klubu co ciekawszych zawodnikow.
W Warszawie przycupialowali i wyglada na to, ze niczego sie na naszych bledach nie nauczyli.
|