Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 09.08.2018, 12:29
Ten tramwaj by pasował ale nie wiem czy on nie pływa tylko w weekendy
Jeden autobus - 30 min do Grunwaldzkiego skąd przesiadka i kolejne 30 min do roboty. Autem jadę 25 min.

Ogólnie dojazd wszędzie jest ok - mimo większej ilości kilometrów się leci - do Bonarki 12-15 minut, w okolice Makro też 12-15 - zakładając że nie ma dzwonu na obwodnicy to samo Tyniecką pod ICE. Niestety nie jeżdżą żadne prywatne busy jak np. przez Kryspinów po drugiej stronie Wisły.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując