Ten tramwaj by pasował ale nie wiem czy on nie pływa tylko w weekendy

Jeden autobus - 30 min do Grunwaldzkiego skąd przesiadka i kolejne 30 min do roboty. Autem jadę 25 min.
Ogólnie dojazd wszędzie jest ok - mimo większej ilości kilometrów się leci - do Bonarki 12-15 minut, w okolice Makro też 12-15 - zakładając że nie ma dzwonu na obwodnicy

to samo Tyniecką pod ICE. Niestety nie jeżdżą żadne prywatne busy jak np. przez Kryspinów po drugiej stronie Wisły.