|
hasło 23 tysiące widzów na każdym meczu zostało już raz wpisane w budżet spółki - pamiętamy czasy Holendrów i Bogdana Basałaja - założenie niestety okazało się błędne i przeszacowane, a przecież wówczas na stadionie Wisły czarowali nas swoją grą Melikson, Genkow, Iliew, eksreprezentant Holandii Kew Jaliens....
Nawet wówczas średnia widzów nie zwiększyła się w jakiś niesamowity sposób.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|