wiertar napisał(a):

|
Sprzedają owszem. Ale przypomnę że z koszulki Legia dostają 20-25 procent. Czyli jak sprzedadzą 10tys meczowek sezonie to daje kwotę 500tys złotych zarobku.
|
Ale rozmawiamy o przychodach a nie o zysku.
Oni sprzedają teraz około 20 tysięcy meczówek i pewnie drugie tyle innych ciuchów i pierdół. Z czego maja jakieś 10M przychodu.