Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13406
Stary 09.08.2018, 10:54
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Sprzedają owszem. Ale przypomnę że z koszulki Legia dostają 20-25 procent. Czyli jak sprzedadzą 10tys meczowek sezonie to daje kwotę 500tys złotych zarobku.
Ale rozmawiamy o przychodach a nie o zysku.

Oni sprzedają teraz około 20 tysięcy meczówek i pewnie drugie tyle innych ciuchów i pierdół. Z czego maja jakieś 10M przychodu.
Odpowiedz cytując