Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13599
Stary 09.08.2018, 10:52
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Hej. Czwartek godz.11. Stoję sobie po bilety i powiem wam że jest całkiem ładna kolejka. Może uda się zrobić fajną frekwencję w piątek.

edit: nie sądziłem że widok czekania w kolejce może być radosny
Można kupować w necie bez karty kibica. Tylko nie dostaniesz zniżek na KDR.
Odpowiedz cytując