Pulpet napisał(a):

Hej. Czwartek godz.11. Stoję sobie po bilety i powiem wam że jest całkiem ładna kolejka. Może uda się zrobić fajną frekwencję w piątek.
edit: nie sądziłem że widok czekania w kolejce może być radosny
|
Można kupować w necie bez karty kibica. Tylko nie dostaniesz zniżek na KDR.