mr_kwolf napisał(a):

|
Rok temu mieli 138 mln, również bez pucharów. Oni samych koszulek sprzedają za parę milionów złotych.
|
Sprzedają owszem. Ale przypomnę że z koszulki Legia dostają 20-25 procent. Czyli jak sprzedadzą 10tys meczowek sezonie to daje kwotę 500tys złotych zarobku.