|
Nie no ja to wszystko rozumiem ale nadal mi się to jakoś nie składa. Wiemy ze L dostaje mniej więcej 2x tyle co Wisła z Eklapy. Z dnia meczowego biorąc pod uwagę większa frekwencje i droższe bilety niech maja 3x tyle co Wisła. Sponsor na koszulki niech tez daje 2x tyle co na Wisłę. Jeżeli chodzi o szeroko pojęty merchandising to L ma z tego tytułu przychody na poziomie 10M rocznie. Skąd wiec maja mieć przychody 5x większe niż Wisła ?
W 2010 przychody L to było 30M rocznie i od tego czasu zwiększało się to dynamicznie do kolo 130M w sezonie 15/16 czyli zaraz przed LM. To byl sezon z pucharami i transferami z klubu wiec moim zdaniem miedzy bajki można wsadzić przychody ponad 100M bez pucharów i transferów.
|