Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13403
Stary 09.08.2018, 09:46
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Ja się tylko zastanawiam skąd L ma wpływy na poziomie 120 baniek w przypadku odpadnięcia z pucharów.
Sponsorzy, bilety (większa średnia, stosunkowo drogie bilety), większe wpływy z TV, sprzedaż koszulek i akcesoriów. Pamiętajmy, że Legia działa w realiach ekonomicznych Warszawy, które są trochę inne niż w reszcie Polski.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując