Przybyszewski napisał(a):

|
Ja się tylko zastanawiam skąd L ma wpływy na poziomie 120 baniek w przypadku odpadnięcia z pucharów.
|
Sponsorzy, bilety (większa średnia, stosunkowo drogie bilety), większe wpływy z TV, sprzedaż koszulek i akcesoriów. Pamiętajmy, że Legia działa w realiach ekonomicznych Warszawy, które są trochę inne niż w reszcie Polski.