|
Jak wyburzają i budują nowe to jeszcze ok.
Gorzej jak tylko budują nowe - z jednej strony fajnie wyglądają biznesowe rejony Krakowa nocą - biurowce oświetlone itp, robota po studiach czeka, tylko niestety dróg się nie poszerzy.
Aleje zawsze będą miały 2 pasy plus bus, Wielicka, Zakopiańska, Opolska, Komorowskiego zawsze będą dwu jezdniowe a niestety komunikacja poza centrum lekko leży i kwiczy. Mam nadzieję że kolej aglomeracyjna coś pozmienia chociaż np. z moich obecnych rejonów (Tyniec) mimo że to Kraków to dojazd do roboty tylko autem.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|