Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1375
Stary 09.08.2018, 09:23
Jak wyburzają i budują nowe to jeszcze ok.

Gorzej jak tylko budują nowe - z jednej strony fajnie wyglądają biznesowe rejony Krakowa nocą - biurowce oświetlone itp, robota po studiach czeka, tylko niestety dróg się nie poszerzy.

Aleje zawsze będą miały 2 pasy plus bus, Wielicka, Zakopiańska, Opolska, Komorowskiego zawsze będą dwu jezdniowe a niestety komunikacja poza centrum lekko leży i kwiczy. Mam nadzieję że kolej aglomeracyjna coś pozmienia chociaż np. z moich obecnych rejonów (Tyniec) mimo że to Kraków to dojazd do roboty tylko autem.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując