|
Uważam, że nie można się zamykać tylko do opcji i punktu widzenie szeroko pojętych "kumatych" - i to żadna wycieczka, po prostu osoby z zewnątrz, nazwijmy ich potencjalnymi klientami, mogą i zapewne nie rozumieją specyfiki tego środowiska. I jedni i drudzy są na stadionie/w życiu klubu niezbędni, byleby bez skrajności.
|