Wyświetl pojedynczy post
ip6p
Junior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8910
Stary 08.08.2018, 22:26
kjuk napisał(a):Wyświetl post
Historią o heroicznym bohaterze... podniesiesz frekwencję na ile, na kilka meczy a ludzie i tak będą zrezygnowani po 2 meczach przegranych w końcówce. 80 % frekwencji w Polsce to wyniki i właśnie chwilowe akcje.
Historia ta wytrzyma maksymalnie sezon, później ważne jest aby utrzymać nowo pozyskanych klientów. W następnym sezonie ruszasz z kolejnym kreatywnym pomysłem. Tak to działa!

Heroiczny bohater - warto się zastanowić komu kibicowaliście w finałach MŚ i dlaczego? Nagły przypływ miłości do Chorwacji? Z walecznością i grą sercem łatwiej się identyfikować.

ital napisał(a):Wyświetl post
niechby były to tylko chwilowe akcje ale byle by były
To jak z chodzeniem na siłownie, raz na kwartał nie zbuduje nam sylwetki.

wester napisał(a):Wyświetl post
Kwestia jest tego że piłka nożna w Polsce w wydaniu klubowym ma ciągle wiele negatywnego PRu. Szczególnie te krakowksie klimaty wnoszą wiele negatywnego do stworzenie odpowiedniego produktu.
Warto czasami porozmawiać z ludźmi, taka zwykła rodzinka z dziećmi. Często w ich świadomości jest to, że można na meczu dostać butelką w łeb, czy, "że hoogliani zrobią awanturę."
Nie muszę tłumaczyć że na meczach ekstraklasy jest po prostu bezpiecznie ale też nie warto mieć pretensji do przeciętnych kibiców że tak myślą. Ekstraklasa jest niedostępna dla zwykłych kibiców od lat. Canalu plus wykonał kawał negatywnej roboty zakodował i zamknął rozgrywki tak że zwykli kibice często nie maja świadomości że można przyjść na ładny stadion w spokoju zamówić sobie kawkę, hotdoga i dzieckiem obejrzeć mecz. Oni tego nie wiedzą bo skąd ? TVN, TVP czy Polsat pokażą w wiadomościach że Legia zrobiła awanturę na Pucharze Polski czy zostały wrzucone race na jakimś meczu.

Dlatego kluczem jest otwarcie ekstraklasy na szersze grono odbiorców. Systematyczna praca u podstaw, pokazywanie, że na meczach jest bezpiecznie, że są ładne stadiony itd zyskają na tym wszyscy. Czas też przestać traktować siebie nawzajem jako wrogów tylko jako partnerów którzy tworzą jeden produkt. Np mecze derbowe są korzystne zarówno dla Cracovii czy dla Wisły.

Cały Kraków musi zacząć odwracać negatywnym bandycki PR od sportu.
Regularne kampanie, ciągła praca, to przyniesie długofalowe efekty.
Odpowiedz cytując