|
nie ma szans na srednia frekwencje rzędu 22tys przy grze o srodek tabeli czy utrzymanie,w tym sezonie takiej liczby kibiców nie przyciagnie nawet mecz z Legia czy Sracovia-taka jest prawda...gorsza gra to bedzie kolejny spadek przychodow,zdecydowalismy sie na obnizenie wartosci sportowej pierwszej druzyny wedlug mnie to bedzie gwóżdz do trumny
|