serek.c2 napisał(a):

Odnalazł się młody marketingowiec
|
Byłem tu już w okolicach 2004-2006, pierwszego konta daleko by szukać w bazach. Już nie taki młody ale dziękuje.
wiesniak842 napisał(a):

|
Post ip6p to typowe korpobzdury. Rebranding, targeting, customer experience. Beda wyniki to i frekwencja bedzie lepsza. Co do reszty aspektow, na wszystko potrzebna jest kasa (nawet do urwanych mydelniczek). Takie rzeczy to mozna ogarniac jak sie nie ma dlugow i ma sie pod reka zapas gotowki.
|
Plakaty są na mieście tak czy inaczej, kwestia zmiany treści - obecna linia nie przynosi rezultatu.

Nie sztuką jest oblepić całe miasto plakatami, sztuką jest wycisnąć z każdego plakatu jak najwięcej nowych klientów.
Wisła Kraków musi działać jak dochodowa korporacja takie są fakty.