Wyświetl pojedynczy post
ip6p
Junior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8897
Stary 08.08.2018, 20:18
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Odnalazł się młody marketingowiec
Byłem tu już w okolicach 2004-2006, pierwszego konta daleko by szukać w bazach. Już nie taki młody ale dziękuje.

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Post ip6p to typowe korpobzdury. Rebranding, targeting, customer experience. Beda wyniki to i frekwencja bedzie lepsza. Co do reszty aspektow, na wszystko potrzebna jest kasa (nawet do urwanych mydelniczek). Takie rzeczy to mozna ogarniac jak sie nie ma dlugow i ma sie pod reka zapas gotowki.
Plakaty są na mieście tak czy inaczej, kwestia zmiany treści - obecna linia nie przynosi rezultatu.
Nie sztuką jest oblepić całe miasto plakatami, sztuką jest wycisnąć z każdego plakatu jak najwięcej nowych klientów.

Wisła Kraków musi działać jak dochodowa korporacja takie są fakty.
Powód: dopełnienie komentarza
Ostatnio edytowane przez ip6p : 08.08.2018 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując