arti napisał(a):

To niech idą się uczyć do szkoły średniej... że jak się ma jakieś stałe przychody, koszty i długi to się zwiększa przychody (nie długi) albo tnie koszty.
Jak dla mnie można na wiadome działanie S&D machnąć ręką i pominąć litościwym milczeniem, ale nie można nieodpowiedzialności bronić w ten sposób.
|
Widzę że masz konkratne wnioski. Byłeś wczoraj na spotkaniu z Sarapatą? Coś Cię powstrzymywało przed zadaniem takiego pytania?
Ja nikogo nie bronię, ale czytając ciągłą nagonkę zastanawiam się co ma to w tej chwili na celu? Ułatwić im pracę? Zrobić dobry klimat w okół klubu?
Swoje się już Sarapat & Dukat nasługali. Sarapata niech naprawia swoje błędy, bo jak sama powiedziała najłatwiej jest uciec. Jakoś nie widać przed TS-em kolejki osób która byłaby chętna piastować stanowisko Prezesa piłkarskiej spółki. No może poza paroma użytkownikami forum.