Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary 08.08.2018, 17:29
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post

Dlatego najwieksza frekwencja na meczach z Legia i na derbach. Wtedy zaplanowany, kulturalny doping leci z obu stron. Staruch ostatnio przygrywal na akordeonie, a na C bylo kilku chłopaków z cymbalkami plus jeden z waltornia.


Doceniam dowcip ale chyba wiesz o co chodzi. Gniazdowy nie zawsze wie co robi. Poza tym polecam poczytać o ostatnim meczu z Legią w Krakowie na tym forum.
Odpowiedz cytując