Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21863
Stary 08.08.2018, 17:09
O napastniku nie ma co myśleć.
Taki, który daje szansę, tylko szansę, na kilkanaście bramek w sezonie to od 1M euro w górę.
Skoro wypożyczyliśmy Balaniuka i nie sprowadziliśmy Drzazgi to znaczy że nie ma miejsca na kolejnego.
Odpowiedz cytując