Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
21863
08.08.2018, 17:09
O napastniku nie ma co myśleć.
Taki, który daje szansę, tylko szansę, na kilkanaście bramek w sezonie to od 1M euro w górę.
Skoro wypożyczyliśmy Balaniuka i nie sprowadziliśmy Drzazgi to znaczy że nie ma miejsca na kolejnego.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO