Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8886
Stary 08.08.2018, 15:29
Radwi napisał(a):Wyświetl post
gdybyśmy zajęli 12 miejsce to dostalibyśmy ok 1,6 mln mniej - wynika z załączonego zdjęcia - moim zdaniem dość istotna różnica, a mecz z Cracovią przyciągnąłby podobną publikę jak mecz z Legią albo Lechem, a wszystkie inne mecze z mało atrakcyjnymi rywalami.

poza tym zawsze być lepiej wyżej niż niżej - choćby ze względu na późniejsze namawianie na transfery - "patrzcie, regularnie gramy w grupie mistrzowskiej itp
Ok, tylko że te wszystkie transfery nie gwarantowaly gry w grupie mistrzowskiej. Tak samo brak transferow nie gwarantowal gry w grupie spadkowej. Obiektywnie mozna powiedziec ze mielismy sklad na 8mke - za Kiko weszlismy mimo bardzo, ale to bardzo slabej gry. Inna kwestią jest to, że mieliśmy tak szeroką kadrę, nie mając rezerw. Gdyby bylyt rezerwy i wielu gosci bylo w ciagu meczowym, mialo by to troche wiekszy sens. A takto sporo z nich ciagnelo budzet a nic nie grali (w sensie nie ze slabo, tylko wogole na boisku ich nie było).
Odpowiedz cytując