Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary 08.08.2018, 14:48

Dlatego najwieksza frekwencja na meczach z Legia i na derbach. Wtedy zaplanowany, kulturalny doping leci z obu stron. Staruch ostatnio przygrywal na akordeonie, a na C bylo kilku chłopaków z cymbalkami plus jeden z waltornia.
Odpowiedz cytując