Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8884
Stary 08.08.2018, 14:36
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Niestety, prawda jest taka ze PR Wisly i powiazania / brak odciecia sie od pewnej grupy osob powoduje to ze sponsorzy nie chca przychodzic do Wisly.. Wiec w njablziszym czasie najlepsza opcja to poprawa atmosfery, wieksze naklady na marketing i zwiekszanie frekwencji, bo tu faktycznie mozna zarobic. Kazdy 1000 kibicow iwecej na meczu to ok 30 tys wiecej do kasy. Z perspepktywy caleo sezonu, kazde tysiac wiecej frekwencji to 600 tys - a to juz konkretna kwota
I tu wielka prośba do "C" o przygotowanie się do prowadzenia dopingu. To nie powinno być robione "na żywioł", tylko tak jak każda sensowna improwizacja, dobrze przećwiczone.
Sensownym dopingiem też się ściągnie ludzi na stadion, co widzę po swoich dzieciach. Choć jako rodzic wolałbym, by coś jeszcze poza "strzel k... gola" porywało stadion.
90 minut występów powinno być zaplanowane tak jak każdy inny koncert. "Pikniki" na koncert przyjdą, a bez pikników powrót do 15k będzie bardzo trudny, co widać po pierwszych meczach.
Odpowiedz cytując