Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13393
Stary 08.08.2018, 13:21
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/li...e-euro/gxr11qv

Tego, czy ktoś w L założył czy też nie, to się nie dowiemy. Rozważania ile będzie musiał właściciel dopłacić przez brak awansu były w różnych miejscach w sieci.
Opieram sie na slowach Miodulskiego. Wiadomo że jutro może zmienić zdanie.
Odpowiedz cytując