Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8875
Stary 08.08.2018, 11:27
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
Ale mówimy o tym że długi rosną, bo jest bieżąca strata operacyjna (za pierwszą polowe roku 3-4mln i nie ma to nic związanego z długami, tylko ze zbyt wysokimi kosztami 1 druzyny, teraz jest to juz zbilansowane)
Zdajesz sobie jak wielka powstała dziura finansowa po odejściu TF? W jaki sposób TS ma ją zasypać, skoro żadnego inwestora na horyzoncie nie widać, a miasto - naturalny wydawałoby sie partner - zachowuje się tak, jakby chciał nas pogrzebać żywcem? Utrzymać odpowiedni poziom sportowy drużyny trzeba, bo niższe miejsce w tabeli równa się niższym wpływom z ekstraklasy, spadkowi frekwencji, spadkowi wpływów reklamowych... Co oprócz narzekania masz do zaproponowania?
Odpowiedz cytując